28. rujna 2022.
Austrija Sport

Fantastičan zgoditak mladog hrvatskog reprezentativca u slavlju Salzburga protiv Barcelone

luka sučić

U prijateljskom susretu koji je pred 30.000 gledatelja igran u Red Bull Areni Salzburg je svladao Barcelonu 2:1.

Odličnu utakmicu za Red Bull odigrao je 18-godišnji hrvatski reprezentativac Luka Sučić. On je u 42. minuti s 30 metara zabio za vodstvo svoje momčadi. Neto koji je bio na vratima Barcelone samo je pogledom ispratio loptu u mrežu.

Sučićev zgoditak možete pogledati OVDJE.

Sučić je nakon utakmice izjavio i da je Barcelona njegov najdraži klub. “Barcelona je moj omiljeni klub, a postizanje gola protiv njih je još bolji osjećaj. Igrali smo protiv vrlo jakog protivnika, ponovno smo puno naučili i spremni smo za izazove koji su pred nama. Nevjerojatno je igrati pred punim stadionom i jedva čekamo naše europske utakmice”, rekao je Sučić za službenu klupsku stranicu.

Barcelona je izjednačila u 82. minuti preko Martina Braithwaitea, a pobjedu domaćinu u 90. minuti donio je Brendan Aaronson.