Zagrebački Županijski sud početkom tjedna je odredio istražni zatvor 48-godišnjakinji koja se u hrvatskom glavnom gradu lažno predstavljala kao liječnica i medicinska sestra.
Kao liječnica je od pacijenata uzimala novac, a kao medicinska sestra je iznajmljivala apartmane koje nije plaćala, priopćilo je Općinsko državno odvjetništvo u Zagrebu.
48-godišnjakinja se u razdoblju od 4. rujna prošle godine do 7. ožujka ove godine u više navrata lažno predstavljala kao medicinska sestra i iznajmljivala apartmane na području Zagreba u kojima bi boravila, a potom ih napuštala bez da je platila troškove smještaja.
Kao liječnica se lažno predstavljala isto u Zagrebu, te dogovarala bolnička liječenja, dijagnostičke obrade i slične usluge, a potom od oštećenika uzimala novac.
- Toplinski val u Austriji: prve škole već uvode slobodne dane zbog vrućina, izdano upozorenje za više regija
- U Austriji počelo suđenje osmorici mladića koji su na autocesti teško pretukli dvojicu Hrvata
- Austrija: Uhićen ‘Bosanac’ koji je navodno imao veze sa trgovanjem drogom i sa balkanskim klanom
- Neočekivan savjet za vrućine: Stručnjaci tvrde da bi pomfrit mogao pomoći tijelu
- Austrijski učenici otišli na maturalac: Zbog vrućine ih 17 kolabiralo, 9 završilo na hitnoj

