Foto: BMF / Finanzpolizei

Na gradilištu u Austriji izbio sukob između radnika, reagirala policija

U srijedu je došlo do svađe među građevinskim radnicima na gradilištu u Seibersdorfu u okrugu Baden.

Nekoliko policijskih patrola, uključujući Grupu za brze intervencije (SIG), kao i dva vozila hitne pomoći, liječnika hitne pomoći i okružnog operativnog upravitelja, požurili su na mjesto događaja.

Prema prvim informacijama, navodno je netko prijavio i da je jedan radnik viđen s nožem. No, policija je brzo uspjela staviti situaciju pod kontrolu te su, prema trenutnom stanju, dvije osobe trebale liječničku pomoć. Vjeruje se da je nož korišten za prijetnje; a policija trenutno istražuje optužbe za međusobno nanošenje tjelesnih ozljeda.

Točna pozadina spora trenutno je predmet policijske istrage, a podnesena je i prijava državnom odvjetništvu.

NE PROPUSTITE