28. studenoga 2022.
Sport

Salzburg protiv Austrije slavio na ‘krilima’ mladog Hrvata

FC Red Bull Salzburg / Facebook / Arhiva

Lider austrijskog prvenstva Red Bull Salzburg jučer je protiv Austrije došao do nove pobjede. Gol odluke postigao je mladi hrvatski reprezentativac Luka Sučić koji u posljednje vrijeme igra u životnoj formi.

RB Salzburg je došao u vodstvo u 52. minuti susreta preko Adamua koji je zabio gol na asistenciju Piatkowskog. Austria je izjednačila nakon samo 13 minuta. Naime, u 65. minuti susreta Aleksandar Jukić zabio je s bijele točke.

Pobjedu RB Salzburgu donio je mladi hrvatski reprezentativac Luka Sučić. On je u 78. minuti, na asistenciju Okafora, zabio za konačnih 2:1. Sučić u posljednje vrijeme igra u životnoj formi. Naime, u posljednja tri susreta u listu strijelaca se upisao čak četiri puta.

Drugoplasirani Sturm je kod kuće bio bolji od bečkog Rapida te je slavio 2:1, dok je Klagenfurt u gostima kod Wolfsbergera slavio identičnim rezultatom.