Iz Salzburga nam dolazi pomalo nevjerojatna priča. Dva zasad neidentificirana muškarca odjevena u crno i s policijskim kapama zaustavila su 16 -godišnjeg vozača mopeda te su od njega naplatili kaznu od 10 eura jer nije nosio zaštitnu masku za usta i nos.
Prema pisanju Kuriera mladiću je “policijska inspekcija” djelovala u najmanju ruku čudno te je incident prijavio u najbližoj policijskoj postaji. Policija je za dvojicom neidentificiranih muškarca krenula u potragu, ali zasad bezuspješno.
Slični slučajevi su u austrijskim pokrajinama zabilježeni i prethodnih godina, a počinitelji su u nekim slučajevima i nađeni.
- Radnik u Austriji pao sa 25 metara tijekom posla, preminuo je
- Zašto se neki bečki tramvaji i vlakovi ne hlade, a zašto je u nekim jako hladno?
- Mladi otac iz Austrije tužio bivšu firmu, na kraju dobio odštetu od čak 53.600 eura
- Hakerska skupina na darknetu cilja Zračnu luku Beč
- Trećina Hrvata nema novca ni za tjedan dana godišnjeg


