Za vrijeme trajanja lockdowna neki gradovi, a među njima i Salzburg odlučili su ukinuti kratkotrajnu naplatu parkiranja.
Sada su iz grada Salzburga odlučili da od ponedjeljka na snagu ponovno stupa kontrola i naplata kratkotrajnog parkinga.
Na to je utjecala odluka austrijske vlade o popuštanju mjera zaključavanja. Kao sto je već poznato od 8. veljače svoja vrata će ponovno otvoriti škole, trgovine kao i uslužne djelatnosti (frizerski saloni).
Nažalost glavni grad Austrije je i za vrijeme lockdowna imao naplatu kratkotrajnog parkinga.
- Radnik u Austriji pao sa 25 metara tijekom posla, preminuo je
- Zašto se neki bečki tramvaji i vlakovi ne hlade, a zašto je u nekim jako hladno?
- Mladi otac iz Austrije tužio bivšu firmu, na kraju dobio odštetu od čak 53.600 eura
- Hakerska skupina na darknetu cilja Zračnu luku Beč
- Trećina Hrvata nema novca ni za tjedan dana godišnjeg


