Foto: https://www.aktivertierschutz.at/aktuelle-presseaussendungen

Žena u Austriji otišla na godišnji, a pse ostavila zatvorene u stanu

Bez hrane i bez vode vode, izmet posvuda – to su volonteri spašavatelji životinja iz Aktiver Tierschutz Austria i policija pronašli u stanu jedne Štajerke.

“Vlasnica triju pasa jednostavno je spakirala svoje torbe kako bi otputovala i ostavila je pse zatvorene kod kuće”, piše organizacija za zaštitu životinja Arche Noah. Haski i dva rotvajlera danima su bili zatvoreni kod kuće.

Vlasnica psa prije godišnjeg odmora nije se pretjerano brinula o životinjama. Samo brzom akcijom moglo se spriječiti nešto još gore.

Tri četveronožna prijatelja dobro su s obzirom na okolnosti. Međutim, oni su jako uplašeni i mršavi. U Noinoj arci, tri psa sada primaju medicinsku skrb i njegu.

NE PROPUSTITE