Prema pisanju švedskih medija, u glavnom švedskom gradu Stockholmu svakodnevno se baca na stotine doza cjepiva AstraZeneca jer ljudi odbijaju cijepljenje tim cjepivom. U intervjuu za švedsku televizijsku kuću SVT, Johan Styrud iz Stockholmskog liječničkog udruženja ističe kako nije lako brzo pronaći druge ljude koji su se voljni cijepiti tim cjepivom.
Nakon otvaranja, cjepivo se mora upotrijebiti dovoljno brzo, inače se mora baciti što se i događa u Švedskoj, rekao je Styrud. Nakon pojave nekoliko krvnih ugrušaka koji su se dogodili u vezi s cjepivom švedsko-britanskog proizvođača AstraZeneca, cjepiva se u Švedskoj sada daju samu osobama starijim od 65 godina.
Prema pisanju švedskih medija, pacijenti otkazuju termine za cijepljenje kad saznaju da se trebaju cijepiti AstromZenecom.
- Radnik u Austriji pao sa 25 metara tijekom posla, preminuo je
- Zašto se neki bečki tramvaji i vlakovi ne hlade, a zašto je u nekim jako hladno?
- Mladi otac iz Austrije tužio bivšu firmu, na kraju dobio odštetu od čak 53.600 eura
- Hakerska skupina na darknetu cilja Zračnu luku Beč
- Trećina Hrvata nema novca ni za tjedan dana godišnjeg


