Zbog niskih temperatura i kiše koja se smrzava u dodiru s tlom u srijedu ujutro je cijeli Beč bio prekriven ledom. Radi toga su mnogi stanovnici austrijske metropole završili u bolnici.
Naime, u čitavom Beču jutros je postao “rizik od leda”. Svi oni koji su jutros napustili svoj dom to su mogli i osjetiti. Tijekom jutra veliki broj vozila hitne pomoći zabilježen je pred UKH Lorenz Böhler u dvadesetom bečkom kotaru. Mnogi građani Beča su radi poledice pretrpjeli padove te su pomoć morali potražiti u bolnicama.
Prema izjavama glasnogovornika profesionalne službe spašavanja koju je dao za dnevni list “Heute” bečke bolnice bilježe povećan broj intervencija od 5.30 sati. Veliki broj ljudi se jutros poskliznuo na ledu te su pri tome zadobili i ozljede. Većina ih je zadobila modrice, ali neki su prošli i s težim ozljedama te imaju slomljene kosti.
U slučaju da ste imali problema s poledicom ili imate zanimljivu priču, sliku ili video javite nam se putem našeg maila: info@kroativ.at.
- U Austriji počinje suđenje Hrvatu koji je nožem usmrtio prijatelja zbog svađe oko politike
- Katastrofa u Venezueli: Dva razorna potresa, rušile se čitave zgrade – ima mrtvih, stanje je katastrofe
- Radnik u Austriji pao sa 25 metara tijekom posla, preminuo je
- Zašto se neki bečki tramvaji i vlakovi ne hlade, a zašto je u nekim jako hladno?
- Mladi otac iz Austrije tužio bivšu firmu, na kraju dobio odštetu od čak 53.600 eura


