Foto: Andrej Plenković / Facebook

Plenković: Premašili smo broj od milijun cijepljenih građana

U Hrvatskoj je jučer premašen broj od milijun cijepljenih građana, objavio je na svom službenom Twitter profilu premijer Republike Hrvatske Andrej Plenković. Milijunta osoba cijepljena je u Brodsko-posavskoj županiji.

“Zahvaljujem zdravstvenim djelatnicima, HZJZ-u, Ministarstvu i svim službama koje svakodnevno rade na provedbi plana cijepljenja”, napisao je premijer Plenković na Twitteru.

Plenković je pozvao sve građane da se cijepe jer to “najsigurniji i najbrži put do okončanja pandemije”. Prethodno je Plenković naveo da se nada da će do početka srpnja cjepivo u Hrvatskoj primiti bar 50 posto populacije.



NE PROPUSTITE