Na stranici „Animap“ austrijski ugostitelji se mogu registrirati u borbi protiv „apartheida cijepljenja“ te tako pokazati kako su mjesto za osobe koje odbijaju cijepljenje protiv koronavirusa i redovno testiranje.
„Kao rezultat koronavirusa i političkog rukovođenja ovim virusom, u populaciji se stvaraju sve dublji rovovi. S planiranim certifikatom o cijepljenju svi oni ljudi koji iz zdravstvenih razloga ne žele primiti nijedno od ovih neistraženih cjepiva bit će u nepovoljnom položaju i isključeni u bliskoj budućnosti . Odgovor na ovaj predstojeći apartheid je animap.at. Ovo je katalog industrije i tvrtki koje ne isključuju nikoga s obzirom na cijepljenje, ali svim ljudima omogućavaju besplatan pristup njihovim proizvodima i uslugama.“
stoji na stranici Animap
Smatraju kako je riječ o „neljudskoj diskriminaciji“, a izlistani ugostiteljski objekti ne žele ni od koga zahtijevati potvrde o cijepljenju ili testiranju. Ukupno se na Animapu prijavilo preko 1.000 tvrtki, a među njima i trgovine, ordinacije i sl.
- Radnik u Austriji pao sa 25 metara tijekom posla, preminuo je
- Zašto se neki bečki tramvaji i vlakovi ne hlade, a zašto je u nekim jako hladno?
- Mladi otac iz Austrije tužio bivšu firmu, na kraju dobio odštetu od čak 53.600 eura
- Hakerska skupina na darknetu cilja Zračnu luku Beč
- Trećina Hrvata nema novca ni za tjedan dana godišnjeg

