Foto: Florian Schrötter / BKA

Ministar vanjskih poslova Schallenberg opet pozitivan na koronavirus

Ministar vanjskih poslova Alexander Schallenberg ponovno je pozitivan na koronavirus. Političar je zbog toga otkazao put u Berlin.

Ministar vanjskih poslova Alexander Schallenberg ponovno je u srijedu navečer bio pozitivan na koronavirus . Političar je zbog toga morao otkazati svoj put u Berlin koji je bio planiran za četvrtak. Brzi test obavljen uoči puta dao je pozitivan rezultat.

Schallenberg je sada u kućnoj karanteni. Ministar je bio pozitivan na virus prije otprilike dvije godine.

Schallenberg bi u glavnom gradu Njemačke trebao sudjelovati na summitu Zapadnog Balkana, „Berlinskom procesu“ koji je pokrenut 2014. godine s ciljem produbljivanja i jačanja regionalne integracije Zapadnog Balkana i ubrzavanja pretpristupne faze WB-6. u EU.

NE PROPUSTITE