Muškarac i njegova partnerica požalili su se na svoju frizuru nakon odlaska frizeru. Nakon burne rasprave pozvana je policija.
Nakon posjeta frizeru, muškarac iz D. Austrije i njegova djevojka bili su sve samo ne zadovoljni rezultatom. Pokušaj pritužbe nije uspio. Zaposlenici salona pozvali su osiguranje, a par je potom alarmirao policiju.
Kako bi mogao pokazati svoje najbolje lice na nadolazećem vjenčanju na koje su pozvani, mladić je s djevojkom nekoliko dana prije sretnog događaja posjetio frizerski salon. No ni on ni njegova partnerica nisu bili zadovoljni rezultatom.
“Nakon dva neuspješna pokušaja kod lokalnog frizera, moj je prijatelj imao samo kratku kosu umjesto oko 15 cm duge i valovite kose. Morao je sve obrijati i sada ima kratku frizuru”, kaže za “Heute” Caroline.
Pretpostavljajući da neuspjela frizura ne vrijedi 38 eura, njih dvoje su se potom vratili frizeru žaliti se na frizuru. No, razgovor s osobljem pretvorio se u žestoku svađu, nakon čega su pozvali zaštitare trgovačkog centra.
Nakon što su Caroline i njezin partner pozvani van, žena je odmah okrenula 133. Jer joj se, kako kaže, prijetilo u brijačnici: “Uprava salona izričito je zaprijetila da će mi nešto učiniti ako ne odem negdje drugdje dok se moj partner uzaludno pokušavao dogovoriti.”
Mladić je potom razgovarao s policijom. Sljedećih dana Caroline je pokušala doći i do direktora lanca frizerskih salona (ukupno dvanaest lokacija u Beču) – ali bez uspjeha. Njezin e-mail pritužbe također je ostao bez odgovora.
Na pitanje “Heute”, direktor frizerskog salona tvrdi da nikada nije primio e-mail. Optužbe dalje demantira: “Djelatnik koji je šišao dotičnu mušteriju 15. travnja je vrhunski frizer s kojim radim godinama! On zna što radi. Tako da si uopće ne mogu zamisliti rezultat nije bio u redu.”, piše danas Heute.
Reklamacija stoga nije bila moguća: “Ako se mušterija ponaša tako da se mora pozvati čak i osiguranje, jasno je da se nije ponijela baš pošteno i da će biti pozvana van.”, stoji u odgovoru.
No vidio je frizuru Donjoaustrijca na nadzornoj kameri i bila je sasvim u redu prema njemu. Stoga još uvijek nema razloga za reklamaciju, smatra on. U međuvremenu je Caroline dobila obavijest da se protiv voditeljice salona neće pokrenuti istraga. Gorko razočaranje za Donjoaustrijance.



