Desni vanjski hrvatske rukometne reprezentacije Ivan Martinović od sljedeće godine prelazi u redove njemačkog MT Melsungena.
Rođeni Bečanin prelazi 2022. godine u Melsungen i već je treći igrač Hannovera koji odlazi u konkurencijsku momčad nakon Kaija Häfnera i Tima Kasteninga. Martinović je od početka bio jedan od najboljih igrača Hannovera, a na posljednjem Svjetskom rukometnom prvenstvu je bio jedan od boljih hrvatskih igrača.
Za razliku od Häfnera (400.000) i Kasteninga (75.000), Martinović bez odštete prelazi u Melsungen. „Od prve sekunde sam osjećao jako dobro u Hannoveru. Zavolio sam jako i klub i momčad, što mi je izuzetno pomoglo u razvoju“, izjavio je rođeni Bečanin.
Martinovićev sadašnji klub se nalazi na 14. mjestu, dok je Melsungen deveti. Društvo u Melsungenu pravit će mu tri Hrvata. Marino Marić i Domagoj Pavlović već od prije brane boje Melsungena, a pored Martinovića u klub dolazi i David Mandić.
Vrijedi još jednom pogledati intervju Martinovića koji je prošle godine dao za KROATIV:
- Stanovanje sve skuplje: Najamnine u Austriji nastavljaju rasti
- Beč: Šprice pronađene na dječjem igralištu, roditelji strahuju za djecu
- Veliki požar u Beču, evakuirano 85 ljudi
- Billa uvodi nova pravila kupnje u više od 120 trgovina u Austriji
- Austrija: Sirijac osuđen zbog terorizma mogao bi dobiti državljanstvo


