Od Uskrsnog ponedjeljka, 5. travnja, građanima kotara Braunau (Gornja Austrija) na izlazu će biti potreban negativan test na koronavirus. Incidencija u ovom kotaru je iznad 400.
Krizni stožer Gornje Austrije uveo je ovu mjeru zbog značajnog rasta broja novozaraženih u Braunau. Od ponedjeljka će se kontrolirati izlazi iz grada. Najviše zaraza registrirano je na privatnim obiteljskim okupljanjima, ali postoje i zaraze u tvrtkama i gradskim upravama.
Sve informacije za brze testove u ovom dijelu Austrije možete pronaći OVDJE.
- Nevjerojatan slučaj: Djevojka (22) dobila otkaz jer je prerano dolazila na posao
- Država EU dobila dozvolu da ne prima nove migrante
- Policija nudi 20.000 eura za informaciju o ovoj djevojci, traže je zbog strašne stvari
- Tri Srbina uhićena u Beču: Imali plantažu kanabisa
- Hrvat pljačkao po Beču, uhićen je

