65-godišnji njemački predsjednik Frank-Walter Steinmeier (SPD) cijepio se u četvrtak AstraZeneca cjepivom protiv koronavirusa.
Steinmeier je ovim potezom htio biti primjer kako vjeruje cjepivima koji su dozvoljeni u Njemačkoj.
„Danas sam dobio svoju prvu dozu AstraZenece. Cijepljenje je ključni korak u borbi protiv pandemije. Iskoristite mogućnost cijepljenja“, izjavio je Steinmeier.
Podsjećamo, Njemačka je nakon savjeta Komisije za cijepljenje (StiKo) zaustavila cijepljenje AstraZenecom za osobe mlađe od 60 godina, a ova starosna skupina će se moći cijepiti ako to želi, ali uz liječnički savjet.
- Italija deportirala čovjeka koji je branio dječje brakove, poslan kući po brzom postupku
- Frizer iz Sirije opljačkan čak šest puta u Austriji: Opljačkali ga sunarodnjaci, ukrali i novac za Palestinu
- Kod Hrvatske snimljene druge najveće životinje na svijetu
- Što znači austrijska odluka o produženju kontrola granica
- SAD i Iran na pragu mira, okončavaju se sve vojne operacije


