Britanskoj kraljici Elizabeth II. (96) se pogoršalo zdravstveno stanje te se nalazi pod stalnim medicinskim nadzorom, a liječnici su zabrinuti za njeno zdravlje, objavila je danas poslijepodne Buckinghamska palača.
U Baltimore su već otputovali prijestolonasljednik princ Charles, vojvoda od Yorka princ Andrew, grof i grofica od Wessexa, Edward i Sophie te princeza Anne.
Uz baku se nalazi i najstariji Charlesov sin, princ William. Tijekom dana trebali bi im se pridružiti i Harry sa suprugom Meghan, potvrdio je glasnogovornik para.
“Nakon daljnje procjene jutros, kraljičini liječnici su zabrinuti za zdravlje Njezinog Veličanstva i preporučili su da ostane pod liječničkim nadzorom”, piše u priopćenju Palače
Danas je i britanski nacionalni javni servis BBC prekinuo emitiranje redovnog programa kako bi iz minute u minutu obavještavao o zdravstvenom stanju kraljice Elizabete II.

