Foto: BMI

Beč: Srpkinja jurila bivšeg autom pa mu navodno oštetila auto te mu prijetila smrću

U nedjelju navečer oko 21.15 u Gumpendorfer Gürtelu izbila je svađa između 34-godišnje Srpkinje i njenog dečka jer je dotična dama htjela vidjeti mobitel svog bivšeg dečka (38). Mladić je odlučio pobjeći te je sjeo u svoj automobil kako bi se odvezao kući.

34-godišnjakinja je potom navodno pratila svog bivšeg u vlastitom automobilu, prijetila mu da će ga ubiti kroz otvoren prozor, te mu potom i oštetila automobil. No, navodno ni to nije bilo sve. Bilo je tu i daljnjih prijetnji. Između ostalog, htjela se navodno zabiti i u izlog tvrtke njegovih roditelja.

Muškarac je potom nazvao policiju. Policajci policijske postaje Billrothstrasse uhitili su 34-godišnjakinju i zabranili joj ulazak i približavanje zgradi.

NE PROPUSTITE