Pažnja vozačima! Cijene goriva bi ovog tjedna mogle ponovno porasti. Od ovog tjedna litra će se morati platiti i do 5 lipa skuplje.
Pored toga, rast cijena očekuje i ÖAMTC. Razlog su rezovi proizvodnje koje je Opec+ za vikend najavio za svibanj, zbog čega su cijene sirove nafte unaprijed skočile.
Stručnjak Martin Grasslober trenutno pretpostavlja povećanje od pet centi po litri. Prema provjeri ÖAMTC-a, neke benzinske postaje na autocestama već su dodale to u kalkulaciju u utorak.
Upozorenje: Ako krećete na put stručnjaci savjetuju da se gorivo točite u gradskim sredinama jer su uštede veće.

