U petak navečer oglasile su se sirene zbog prometne nesreće u blizini mosta autoceste Granitztal. Vatrogasne jedinice St. Andrä i Granitztal odmah su reagirale.
“Vozač vozila je skrenuo s kolnika iz još uvijek nepoznatih razloga”, javlja vatrogasna brigada St. Andrä. “Vozilo se nekoliko puta prevrnulo i završilo naopako na livadi.” Dok je na automobilu nastala veća materijalna šteta, vozač i navodno suvozač zadobili su ozljede neutvrđenog stupnja.
U akciji su bile vatrogasne postrojbe St. Andrä i Granitztal. Ozlijeđeni su kolima hitne pomoći prebačeni u LKH Wolfsberg. Uz dvije vatrogasne ekipe i spasilačku službu, dežurala je policija St. Paul – St. Andrä.

