U BiH, u mjestu Jezero koje se nalazi između Jajca i Mrkonjić Grada u četvrtak su svečano otvorili bankomat.
Načelnica općine Jezero Snežana Ružičić na svom Facebook profilu izrazila je zahvalnost upravi banke koja se odlučila na ovaj korak.
“Bankomat će biti od velikog značaja za cjelokupno stanovništvo općine Jezero, pogotovo za stariju populaciju i umirovljenike jer će na lakši i jednostavniji način moći podići svoj novac. Cilj ove usluge je da olakša svakodnevni život stanovništva i smanji dodatne troškove odlaska u susjedne općine zbog podizanja novca. Također, ovo je jedan od stvaranja uvjeta za razvoj turizma i olakšavanje turistima da dođu do svog novca i potroše ga za usluge na području općine”, istaknula je između ostaloga načelnica ove općine u svojoj objavi na Facebooku.


