Nakon što se proteklog tjedna prvom dozom AstraZenecinog cjepiva cijepio austrijski kancelar Sebastian Kurz danas je to isto napravio i prvi čovjek ministarstva financija ministar Gernot Blümel.
39-godišnji austrijski ministar se cijepio u Centru za cijepljenje u Austria Centeru. Blümel je još jedan u nizu austrijskih političara koji se u cijepio u posljednjih nekoliko tjedana. Očekivano, najviše pažnje privuklo je cijepljenje austrijskog kancelara Kurza.
“Organizacija radi bez problema, hvala svim zaposlenicima na licu mjesta. Cijepljenje je put povratka u normalu, kako za društveni, tako i za ekonomski život”, rekao je ministar Blümel.
- Austrija: Serijski provalnik iz BiH uhićen nakon višemjesečnog bijega
- Beč: Hrvat i Bosanac se posvađali oko politike, jedan završio mrtav
- Lažni policajac u Beču krenuo po novac, završio s lisicama
- Austrija na udaru vrućina: Za vikend bi mogao pasti povijesni rekord
- Austrija uvodi nova pravila za šnicle?

