Prema istraživanju tvrtke TQS Research & Consulting građanima Austrije najviše nedostaju sastanci s prijateljima u ugostiteljskim objektima. 88 posto ispitanika ističe kako će nakon ublažavanja mjera otići s prijateljima i poznanicima na piće ili večeru.
I prethodna analiza iste tvrtke sugerirala je kako građanima Austrije najviše nedostaju odlasci u ugostiteljske objekte i druženje s prijateljima.
Analiza prema spolu pokazuje kako muškarcima nedostaju i sportski događaji i sportovi na otvorenom, dok su žene više zainteresirane za odlazak u terme, shopping i večere.
TQS se u istraživanju pozabavio i pitanjem što građani Austrije rade u tijekom pandemije kako bi si olakšali život. Najviše građana, njih 24 posto odlazi u prirodu kako bi se rekreirali.
- Austrijanka dobila povrat od 42 tisuće eura, sve zbog najma stana
- Austrija štedi na obiteljima i studentima, ali bivšem poslodavcu ministra stižu milijuni
- Ministar najavio: Austrija pojačava deportacije
- Beč upozorava na lažne parkirne kazne koje ne smijete platiti
- Veliko širenje zdravstvene skrbi u Beču do 2028. godine


