Foto: Alma Zadić | Facebook

Ministrica Zadić na Sveta tri kralja rodila dječaka

Ministrica pravosuđa Alma Zadić (Zeleni) je 6. siječnja postala prvi put majka dječaka.

36-godišnjakinja je na svojim profilima na društvenim mrežama potvrdila kako je rodila dječaka na Sveta tri kralja u 23.23 sati. U narednom periodu će se koncentrirati na njegu djeteta zajedno sa svojim suprugom.

Ministricu će u šest do osam tjedana porodiljne pauze mijenjati vicekancelar Werner Kogler (Zeleni).



NE PROPUSTITE