Foto: BerufsRettung Wien / Facebook / Ilustracija

Gornja Austrija: Motociklist preminuo u nesreći

Pedesetogodišnji motociklist iz gornjoaustrijskog okruga Perg doživio je jučer smrtnu nesreću u općini Waldhausen u Strudengauu. Prema policiji, pao je iz nepoznatih razloga i udario u zaštitnu ogradu. Unatoč prvim hitnim medicinskim mjerama koje su odmah poduzete, 50-godišnjak je preminuo na mjestu nesreće.

Motociklist je pao 50 metara niz provaliju

No to nije bila jedina nesreća ovih dana.

Motociklist se u petak poslijepodne zabio u zid mosta u Vorarlbergu. Od siline udara 53-godišnjak je odbačen preko mosta i klizio je 50-ak metara po strmom terenu. Morali su ga spašavati dizalicom.

NE PROPUSTITE