Foto: Berrufsrettung Wien / Facebook - ILUSTRACIJA

Tirol: Muškarac radio na kući pa pao s oko 4 metra, hitno prebačen u bolnicu

53-godišnji radnik morao je u ponedjeljak biti prebačen u kliniku u Innsbrucku s teškim ozljedama. Muškarac je pao s oko četiri metra visine u podrum obiteljske kuće u Kolsassbergu. Vatrogasci su morali upotrijebiti dizalicu kako bi ga spasili.

53-godišnji mještanin radio je na skeli na fasadi kuće kada se nesreća dogodila. Iz nepoznatog razloga došlo je do skliznuća poklopca jednog podrumskog okna, rekli su u policiji. Metalna rešetka i drvena ploča prekrivali su otvor.

Kad mu je tlo popustilo pod nogama, radnik se više nije mogao održati na skeli i pao je četiri metra niže. Uzbunjeni spasioci uspjeli su unesrećenu osobu izvući iz teškog položaja tek uz pomoć dizalice. Muškarac je s teškim ozljedama prebačen u bolnicu.

NE PROPUSTITE