Foto: Bride / Pixabay - ILUSTRACIJA

Umjetnica iz Beča seksualno zlostavljana, sve se dogodilo na dan njenog vjenčanja

Neobična i uznemirujuća priča dolazi nam iz Beča. Naime, budući da njen suprug zbog zdravstvenog stanja nije bio raspoložen za ‘zabavu’ umjetnica iz Beča na piće je pozvala dvojicu mladića koji su joj se smijali kroz prozor njenog ateljea dok su jednostavno prolazili ulicom.

Krone izvještava da se sve dogodilo na prvu bračnu noć i to u veljači prošle godine.

“Čula je dolje dvojicu gospodina kako se smiju i spontano ih je odlučila pozvati kroz prozor”, rekao je tužitelj na bečkom sudu gledajući u dvojicu mladića koji su u tom trenutku imali 17 i 18 godina. Žena je mlade posjetitelje ponudila alkoholom, a oni su joj kasnije ponudili drogu u obliku tableta.

Poslije toga žena se ničega nije sjećala. Krone piše da se dogodilo potpuno zamračenje u njenoj glavi. Kad se novopečena mladenka ponovno probudila, ležala je gola na sofi. “Atelje je bio potpuno devastiran”, rekao je tužitelj. Rolex i druge stvari su nestale, slike su uništene. Materijalna šteta iznosila je gotovo 10.000 eura. Od te noći žena pati od teške depresije.

Sada optuženi dvojac optužen je, između ostalog, za spolno zlostavljanje bespomoćne osobe, što potkrjepljuju tragovi sperme drugooptuženog. “Pitala me želim li seks. Pristao sam”, tvrdi muškarac, kao i njegov prijatelj. Obojica tvrde da nisu krivi. Međutim, tinejdžeri neprestano bivaju uhvaćeni u kontradikcije u procesu. Kad će odluka biti donesena nije poznato.

NE PROPUSTITE