Foto: BMI / Facebook

Rasprava u jednom bečkom lokalu eskalirala: Dvojica muškaraca ozlijeđena nožem

U nedjelju navečer došlo je do eskalacije svađe između dvojice muškaraca u jednom baru u Beču-Rudolfsheim-Fünfhausu.

Svađa je izbila jer je 38-godišnji marokanski državljanin u jednom baru na bečkom Neubaugurtelu optužio nekoliko domaćih gostiju da su mu ukrali mobitel. Svađa se preselila izvan lokala, gdje je došlo do fizičkog obračuna između 38-godišnjeg i 44-godišnjeg vlasnika lokala.

Intervenirao je domaći gost (55), nakon čega je 38-godišnjak navodno obojicu ozlijedio borbenim nožem. 55-godišnjak je zadobio ubodnu ranu gornjeg dijela tijela, a 44-godišnjak posjekotinu šake. Obojici je bečka stručna spasilačka služba ukazala hitnu medicinsku pomoć na licu mjesta, a potom su ih odvezli u bolnicu. Tijekom bijega, navodnog počinitelja uhitili su policijski službenici policijske postaje Leyserstrasse na Goldschlagstrasse. Oružje kojim je izvršen napad je oduzeto. Državni ured kriminalističke policije Beča, podružnica Wes, preuzeo je istragu.

NE PROPUSTITE