Nekoliko vozača iz Beča dobilo je 180 eura novčane kazne zbog predugog zadržavanja automobilom na prostoru jedne benzinske crpke.
Tvrtka za nadzor parkiranja T1 poslala je ‘čestitke’ pojedinim vozačima koji su koristili usluge benzinske crpke Shell u Heiligenstädter Straße u 19. bečkom kotaru.
Vozači, koji su čekali duže na red, nešto popili, pojeli ili pak usisavali svoje auto, zadržali su se duže od propisanih 15 minuta. Iz tvrtke Shell su na priče vozača izjavili kako nadzorne kamere dokazuju kako su mnogi od njih stajali i pričali, zbog čega su se zadržali toliko vremena.
- U Beču organizirano gledanje Vatrenih i Zmajeva uz ćevape
- Austrija: Stotine tisuća građana ipak dobivaju više novca od 2027.
- Austrija: Broj sirijske djece koja primaju doplatak porastao za 725 posto
- Austrija: Kod kamiondžije iz BiH otkrivena 44 teška prekršaja
- Austrija: Još jedna tvrtka propala, svi radnici ostaju bez posla

