Foto: BerufsRettung Wien / Facebook / Ilustracija

Majka u Beču otišla na kuglanje, dječak (3) ispao kroz prozor

Žena je otišla na kuglanje, ostavivši svoje dvoje djece same. Dječak (3) otvorio je prozor i ispao van. Majka je sada na sudu.

31-godišnjakinja je sada morala odgovarati pred Okružnim kaznenim sudom u Beču zbog zanemarivanja svoje dužnosti brige. Rođena Sirijka 15. srpnja nije imala dadilju, no svejedno nije htjela propustiti noćni izlazak. Žena je ostavila svoje dvoje djece same u stanu u bečkom Hernalsu i otišla u kuglanu.

Nesreća je krenula svojim tokom: njezin stariji sin (3) popeo se na prozorsku dasku i otvorio prozor. Tada je jadno dijete izgubilo ravnotežu i palo s prvog kata u dvorište. Imao je sreće u nesreći: dječak je pao s četiri metra, ali je platforma ispod ublažila pad. 3-godišnjak je samo lakše ozlijeđen unatoč tome što je sletio na betonski pod u dvorištu. Ipak, u bolnici je proveo četiri dana. Žena je željela mobitelom “nadgledati” stan, no to joj baš i nije pošlo za rukom. “Greška koja mi se više nikad neće dogoditi”, rekla je 31-godišnjakinja pokajnički na sudu.

NE PROPUSTITE