Legendarni glazbenik Đorđe Balašević je prema informacijama srpskih medija primljen na Infektivnu kliniku zbog upale pluća.
Balašević se desetak dana liječio kod kuće sa simptomima upale pluća, a kada mu se stanje pogoršalo, preventivno je primljen u beogradsku kliniku.
67-godišnjak je sredinom studenog 2019. godine doživio infarkt, nakon čega su mu ugrađeni stentovi.
- (bez naslova)
- Danas parada ponosa u Sarajevu: Parola je ”Sve nam boje dobro stoje’
- Austrija pojačava borbu protiv poreznih prijevara: Do 2029. očekuje 1,4 milijarde eura dodatnih prihoda
- Crveno upozorenje u Austriji: Prva snažna toplinska nevremena pogodila istok zemlje
- Napad u Beču pred djetetom: Muškarac srušen dok je u naručju držao dvogodišnju kćer, u sukobu korišteni i noževi

