Sport

Bodovi ostali u Beču: Rapid bolji od Dinama

Nogometaši Dinama u trećem su kolu Europske lige gostovali kod austrijskog predstavnika Rapida, a bodovi su ostali u Beču.

Hrvatski je prvak u trećem nastupu u ovosezonskom izdanju grupne faze Europske lige upisao drugi poraz, nakon domaćeg poraza od West Hama i gostujuće pobjede nad Genkom, piše hns-cff.hr.

Bečani su poveli već u devetoj minuti preko Grülla, a izjednačio je Oršić u 24. minuti utakmice. Novo vodstvo Rapidu, a pokazalo se i pobjedu, osigurao je Hofmann deset minuta nakon Dinamovog poravnanja.

Standings provided by SofaScore LiveScore

U drugoj utakmici trećeg kola Skupine H sastali su se Genk i West Ham, a bolji je bio engleski predstavnik te je slavio rezultatom 3:0. Dinamo će u četvrtom kolu ponovno odmjeriti snage s Rapidom, 4. studenoga u Zagrebu.

Drugi austrijski predstavnik, Sturm, doživio je i treći poraz te se nalazi na začelju Skupine B. Bolji od Sturma bio je Real Sociedad te je slavi rezultatom 1:0.