U Mitterpinzgau je vrlo pijana žena upala u jezero Zell na svom e-biciklu malo prije ponoći u nedjelju navečer.
63-godišnjakinja iz Pinzgaua bila je na biciklističkoj stazi Tauern u blizini šetnice uz jezero u glavnom gradu okruga Zell. Voda u ovom području obale je plitka. Iz zasad nerazjašnjenih okolnosti žena je upala u jezero, a prolaznici su sklonili ženu na sigurno i pružili joj prvu pomoć.
Kako navode iz policije, alkotest je pokazao vrijednost od 1,86 promila te će žena biti kazneno prijavljena, stoji u službenom izvješću.

