Na Veliki petak oko 15.55 sati 39-godišnji slovački državljanin upao je u jednu automehaničarsku radnju u Innsbrucku., napao radnike pa ih poprskao peper sprejom. Slovak je iz nepoznatog razloga otišao u autoservis i prvo je počeo psovati dvojicu djelatnika.
Slovak je potom glavom udario 50-godišnjeg zaposlenika tvrtke, nanijevši mu lakše ozljede. Kada su dvojica radnika pokušala izbaciti Slovaka iz radnje, on je izvukao peper sprej i njime poprskao radnike.
Dvojica muškaraca nisu ozlijeđena. Okrivljeni će biti prijavljen nadležnim tijelima, a zasad nema informacija o mogućem uzroku napada.


