Elisabeth Köstinger
Foto: Elisabeth Köstinger / Facebook / Arhiva

Ministrica Köstinger pozitivna na koronavirus

Još jedan član savezne vlade pozitivan je na koronavirus.

Ministrica poljoprivrede i turizma Elisabeth Köstinger (ÖVP) jučer je dobila pozitivan rezultat testa na koronavirus, priopćio je njezin resor.

Nije imala simptome, a rutinski testovi su nedavno bili negativni, piše u priopćenju.

Köstinger će sada službene poslove obavljati od kuće. U posljednje vrijeme, ministar financija Magnus Brunner i ministrica obitelji i integracije Susanne Raab (obojica ÖVP) također su bili pozitivni.

NE PROPUSTITE