Građani Siska su u subotu navečer, uz rijeku Kupu, spektakularnom bakljadom zahvalili svima koji su im pomogli u ovim teškim trenucima. Oni su zahvalili svim volonterima, vatrogascima, udrugama, pripadnicima HGSS-a, Crvenog križa i svima drugima koji su im na bilo koji način.
Bakljada je uistinu bila spektakularna, a protezala se od Starog mosta, uz Sisačku biskupiju, preko Šetnice Slave Striegla sve do Gradske vijećnice. Sama akcija je nazvana “Zahvala Domovini”, a njoj su se osim stotinjak članova udruge Zibel odazvao i veliki broj građana Siska. Akciju paljenja baklji s razglasa je pratila pjesma “Moja domovina” te druge domoljubne pjesme.
- Značajno rasla prosječna plaća u FBiH
- Austrija: Krali nakit i novac od dementnih staraca u domovima
- Austrija: Sirijka osumnjičena da je nezakonito primila 10.800 eura socijalne pomoći
- Austrija: Vozila 50 godina bez vozačke dozvole
- Austrija: Istraga smrti novorođenčeta proširena na još jednog osumnjičenog


