Momčad Herceg Bosne iz Tirola oprostila se od Lige prvaka

Momčad Herceg Bosna Tirol iz Insbrucka nije se plasirala u daljnje natjecanje Lige prvake Europske malonogometne federacija koja se održava u slovenskom Čatežu ob Savi.

Momčad iz Tirola je izgubila i u trećem susretu Skupine L, ovaj puta od hrvatske momčadi Art Metali Junajted. Rezultat je na kraju bio 11:1 a jedini pogodak za Herceg Bosnu postigao je Luka Mandić.

Iako nisu prošli dalje, među 32 najbolje europske ekipe, momčad Slaviše Stojaka ostvarila je veliki uspjeh i samim plasmanom na završni turnir Lige prvaka. U austrijskom prvenstvu prošle su godine bili treći i bili su prvaci Tirola.

Za Herceg Bosnu Tirol nastupili su: Mateo Raić, Marijan Bilić, Marin Raić, Lukas Raić, Mihael Stojak, Luka Mandić, Ivan mandić Martin Piljanović i Marin Sabljić. Trener je Slaviša Stojak a predsjednik i vođa puta Tobias Bobaš.

Inače, prvenstvo Lige prvaka Europske malonogometne federacije igra se do 9. rujna i na njemu nastupaju 64 momčadi.

Na prvenstvu još nastupaju dvije hrvatske ekipe, a to su Dinamo Zagreb i Hotel Sport.

FOTO DANA
 Svjetsko prvenstvo u letenju balonima na vrući zrak, po prvi put u Austriji Svjetsko prvenstvo u letenju balonima na vrući zrak, po prvi put u Austriji